Vi benytter informasjonskapsler på denne nettsiden for å blant annet måle hvilke sider som blir besøkt og hvilke kanaler som fungerer best.

Ved å besøke denne siden, godtar du bruk av informasjonskapsler.

Ansatte

Daglig Leder
- Egil Ulvestad (egil.ulvestad@frisksenteret.no)

 

Kontormedarbeider
- Ingrid Jøsok (post@frisksenteret.no)


Spesialist i manuellterapi og autorisert idrettsfysioterapeut
- Inge Audun Liavaag (inge.liavaag@hotmail.com) - HELFO-terapeut
- Randi Helen Welle (randi.welle@frisksenteret.no) - HELFO-terapeut


Manuellterapeut
- Torstein Kvamme Liavåg - HELFO-terapeut  


Fysioterapeut og osteopat MNOF

- Terje Skauvik (terje.skauvik@frisksenteret.no)
- Erik Fosse (erik.fosse@mimer.no) - HELFO-terapeut


Fysioterapeut og gruppetreningsinstruktør
- Helene Kjersem (helene@iformno.no) - HELFO-terapeut
- Hildegunn Eikrem (hildegunn.eikrem@frisksenteret.no) - HELFO-terapeut
- Yvonne Aukan (yvonne_aukan@hotmail.com) - gruppeinstruktør
- Bernt Solvang (bernt.solvang@gmail.com) - gruppeinstruktør
- Mona Amri (fysioamri@hotmail.com/Tlf:92212401/70124053) - gruppeinstruktør
- Ulrik Nakken - gruppeinstruktør
- Eilen Lundberg - gruppeinstruktør
- Brit Hegness - psykomotorisk fysioterapeut og gruppeinstruktør


Gruppeinstruktør

- Maria Killingmo - gruppeinstruktør
- Karina Karlsen - gruppeinstruktør


Fysioterapeut
- Kenneth Giske - HELFO-terapeut
- Ole Kristian Blindheim (blindheimole@gmail.com) - master i klinisk fysioterapi
- Lisa Vieux
- Camilla Ask - HELFO-terapeut

Gynekologer
- Tone Årmot Jareld
- Åse Roald Sandvik

 

Kiropraktor
- Torill Ødegård

 

Akupunktør og massør
- Elisabeth Sunde Tveter (elisabethtveter@me.com)